Genç Odaları, Çocuk Odaları


KAÇMAZ MOBİLYA

Sarıyer Genç Odası Mobilyaları Tamiri, Tadilatı, Üretim, İmalat, Montaj Servisi Ustası
0532 450 30 57

Kaçmaz mobilya ile tasarlanan ve hazırlanan tüm mobilyalar sizlerin sağlığı ve çocuklarınızın sağlığı açısından özenle seçilen malzemelerden üretilmiştir. Güvenlik açısından da önemli olan genç odaları kişisel olarak tasarlanmalı ve gençlerin gelişimini arttıracak şekilde dizayn edilmeli. 30 yıllık tecrübemiz ile sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz

Bu süreçte geçtiğimiz aşamalar; Kullanım alanları çok geniş olan mobilyaların üretiminde, kullanılacağı alana göre ağırlıkları, esneklikleri, boyutları, renkleri belirlenir. Şekli çizilen mobilyaların her bir parçasının boyutları belirlenir ve sekil üzerine yazılır. Birleştirdiğimiz mobilyanın çekmece, kapak gibi parçalar sorunsuz çalışması için zımparalanır yerlerine uydurulur. İlk olarak mobilyaların üst yüzeyine dolgu verniği atılır ve zımparalanır. Daha sonra parlak vernik atılır. Son olarak çekmece ve kapak bölgeleri takılır. Ve sizlere teslim edilir.

Kaçmaz mobilya olarak kullandığımız tüm ürünler çocuklara uygun, sağlıklı ürünlerdir. Kaliteden ödün vermeden 30 yıldır kullandığımız tüm ürünlerde özellikle kadiköy genç odaları birçok seçenekte sipariş vermektedir. Genç nüfusun yoğun olduğu bölgelerden biri olan kadiköy’de ikamet eden müşterilerimiz, hizmetimizden memnundur.

Genç odalarında önemli detaylardan biri kullanılan malzemenin kalitesi ve kullanılan ürünlerin işlevselliğidir. Odanın alanı geniş ya da dar olabilir. Önemli olan sizlerin nasıl bir şey istediğinizdir. Kaçmaz mobilya olarak istediğiniz tüm işlevsellikteki mobilyayı sizin istediğiniz şekilde en kısa sürede yapar. Gençlerin çalışma ortamına uygun olarak dizayn edilmiş olan masalar özellikle çalışmalarının verimi açısından önemlidir.

Her birey için önemli olan ve kişiye uygun bir yaşam alanı oluşturmak çok önemlidir. Bu planlama ev planlaması yapılırken es geçilmemesi gereken en önemli adımlardan biridir. Marangoz mobilya Genç odası seçenekleri istediğiniz üstüne olur ve sizin hayaliniz gerçekleşir. Gençlerin mümkünse bebeklikten itibaren kendilerine ait bir odada olması onların gelişimleri açısından büyük önem taşır. Gençlerin tek başlarına bir birey olmaları dışında ders çalışmak, bir düzen oluşturmak gibi birçok faydası bulunur.

Sarıyer Genç Odası Tamir, Tamirat, Tadilat

Kaçmaz Mobilya olarak her marka ve her model genç odası tamirini, tadilatını, onarımını profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Sarıyer Genç Odası İmalat

Sarıyer Genç Odası Tamir

Sarıyer Genç Odası Tamirat

Sarıyer Genç Odası Tadilat

Sarıyer Genç Odası Onarım

Sarıyer Genç Odası Montaj

Sarıyer Genç Odası Renk Değiştirme

Sarıyer Çocuk Odası İmalat

Sarıyer Çocuk Odası Tamir

Sarıyer Çocuk Odası Tamirat

Sarıyer Çocuk Odası Tadilat

Sarıyer Çocuk Odası Onarım

Sarıyer Çocuk Odası Montaj

Sarıyer Çocuk Odası Renk Değiştirme

HİZMET BÖLGELERİMİZ

Ayazağa Mahallesi, Bahçeköy Merkez Mahallesi, Bahçeköy Yeni Mahallesi, Baltalimanı Mahallesi, Büyükdere Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Darüşşafaka Mahallesi, Demirci Mahallesi, Emirgan Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Ferahevler Mahallesi, Garipçe Mahallesi, Gümüşdere Mahallesi, Huzur Mahallesi, İstinye Mahallesi, Kazım Karabekir Paşa Mahallesi, Kemer Mahallesi, Kısırkaya Mahallesi, Kireçburnu Mahallesi, Kocataş Mahallesi, Kumköy Mahallesi, Maden Mahallesi, Maslak Mahallesi, Merkez Mahallesi, Pınar Mahallesi, Poligon Mahallesi, Pttevleri Mahallesi, Reşitpaşa Mahallesi, Rumeli Hisarı Mahallesi, Rumeli Kavağı Mahallesi, Rumelifeneri Mahallesi, Tarabya Mahallesi, Uskumruköy Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Zekeriyaköy Mahallesi.